Вітамін біотин допоможе у профілактиці загострень алергічних захворювань шкіри

Що таке алергія?

Слово «алергія» – давньогрецького походження (allos – інший, ergon – дія) та використовується для визначення аномальної реакції імунної системи на чужорідні для організму речовини, що зазвичай не представляють для організму жодної небезпеки.

При вдиханні алергену алергічна реакція відмічається в дихальних шляхах, харчова алергія вражає травний тракт, а алергічний шкірний висип , зазвичай зумовлений контактом шкіри з алергеном.

Якщо алергія не виявлена та не лікується, захворювання набуває хронічної форми та прогресує.

 

До хронічних алергічних захворювань шкіри, які суттєво впливають на якість життя відносять наступні:

 • Простий та алергічний контактні дерматити
 • Атопічний дерматит
 • Екзема
 • Кропив’янка
 • Алергічний висип.

 

Причини, що призводять до порушення природного бар’єру – шкіри:

 • Низькі та високі температури повітря
 • Підвищена вологість, або навпаки сухість повітря
 • Надмірність ультрафіолетового опромінення
 • Не менш важливою причиною виникнення та переходу у хронічну форму алергічних захворювань шкіри є недостатність вітамінів в організмі, що виникає частіше за все внаслідок нераціонального харчування або захворювань травної системи.

 

Лікування алергічних захворювань шкіри обов’язково повинно включати:

 1. Виключення будь-яких алергенів – побутового пилу, харчових алергенів, шерсті тварин, алергенів професійного характеру.
 2. Застосування антигістамінних препаратів, з метою усунення проявів алергії.
 3. Застосовування засобів, що нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту (пробіотиків).
 4. Правильний догляд за шкірою, що включає зволоження, пом’якшення шкіри, відновлення водного балансу та структури рогового шару епідермісу.
 5. Відновлення дефіциту вітамінів, з метою активізації захисних сил організму та зміцнення імунітету.

 

Унікальний вітамін краси – біотин.

Кожен вітамін має свої унікальні властивості, що обумовлює його вплив на організм. За результатами чисельних досліджень вченими було доведено, що лікування алергічних захворювань шкіри неможливе без застосування вітаміну біотину.

Біотин життєво необхідний для росту і розвитку клітин. Молекула біотину в своєму складі містить сірку. Саме такий хімічний елемент, як сірка є необхідною умовою синтезу унікальної триспіральної структури колагену та побудови кератинової субстанції.

Колаген та кератин забезпечують пружність та еластичність шкіри, зволоження глибоких шарів шкіри, сповільнюють її старіння. Додатковою перевагою біотина є оптимізація роботи сальних залоз шкіри, що попереджує сухість та лущення шкіри.

Біотин здатен усувати дрібні зморшки, профілактувати ламкість та випадіння волосся, попередити пердчасне посивіння.

Для успішної боротьби з алергічними захворюваннями шкіри та досягнення тривалої ремісії необхідно приділяти увагу лікуванню кожного епізоду загострення, доглядати за шкірою, уникати алергенів та відновити нестачу вітамінів в організмі, а саме біотину.

Відновити нестачу біотину допоможе вітамінний комплекс VITAGEN Біотин Макс.

VITAGEN Біотин Макс здійснює свій вплив безпосередньо в шкірі, матриксі нігтя та волосяній цибулині. Кожна таблетка містить максимальну добову потребу організму в вітаміні біотин – 145 мкг.

Приймати вітамінний комплекс VITAGEN Біотин Макс просто – всього по 1 таблетці 1 раз на день протягом 3-6 місяців. Курси профілактики алергічних захворювань шкіри варто проводити 2 рази на рік – в осінньо-зимовий період та весняно-літній.

Комплекс вітамінів Vitagen Біотин Макс можна замовити на сайті або купити в аптеках Вашого міста.

Залишити відповідь