Скованість рухів – не привід сумувати!

Відчуваєте скутість у рухах? Спостерігаєте припухлість в колінах? Швидше за все у Вас проблеми із суглобами і необхідно звернутися до лікаря якнайшвидше. Відомо, що проблеми із суглобами починаються у людей після 40 років і це одна з основних причин інвалідності у людей середнього та похилого віку. У зоні ризику ураження суглобів знаходяться: люди похилого віку, які страждають на ожиріння; люди, які зазнали травм суглобів.

Вікові зміни пов’язані зі зменшенням синтезу гіалуронової кислоти, глюкозаміну та хондроїтину, що призводить до руйнування хрящів та змін у суглобах, що супроводжується неприємним відчуттям та обмеженням рухів. Поповнити дефіцит необхідних компонентів хряща можна за допомогою зовнішніх джерел – продуктів харчування та дієтичних добавок, де вони містяться.

Як додаткову корекцію при проблемах із суглобами можна використовувати VITAGEN® №06 СУСТАМІН – унікальний комплекс, до складу якого входять усі необхідні компоненти для нормального функціонування суглобів.

До складу VITAGEN® №06 СУСТАМІН входить: гіалуронова кислота, ацетилцистеїн, глюкозаміну гідрохлорид, кальцію цитрат, вітамін С, біофлавоноїди цитрусових, вітамін Д3, фолієва кислота, селен.

Завдяки своєму складу VITAGEN® №06 СУСТАМІН (таблетки №60):

  • Сприяє нормалізації властивостей синовіальної рідини;
  • Зменшує виразність неприємних відчуттів та обмеження рухів у суглобі;
  • Сприяє відновленню хрящової тканини;
  • Сприяє нормалізації метаболічних процесів у хрящі;
  • Уповільнює процес руйнування хряща.

VITAGEN® №06 СУСТАМІН рекомендують приймати по 1 таблетці 2 рази на добу під час їжі. Курс прийому 1,5 – 3 місяці, надалі термін застосування та можливість повторних курсів необхідно узгоджувати з лікарем.

Будьте здорові!!!

Залишити відповідь