Віруси атакують… VITAGEN® №108 ІМУТРИН – природний захист від вірусів!

Вас турбують часті застуди? Стомлюваність? Почуття розбитості? Все це говорить про ослаблення захисних властивостей організму. А отже, ваш організм при атаці вірусів не зможе чинити опір.

Давайте розберемося – що таке віруси? Що ми знаємо про них? Віруси – найдрібніші частинки, які не можуть жити поза клітинами людини, а потрапляючи в організм людини призводять до проблем зі здоров’ям. Як же боротися із ними? Давно люди використовували різноманітні рослини для боротьби з вірусами самі не знаючи того. Лікарські рослини – це дар природи, природний захист від вірусів. Відомо, що одні рослини активують власні захисні сили організму на боротьбу з недугом, інші впливають безпосередньо на збудників інфекції. Однак, дуже важливо їх правильно використовувати, тоді все буде тільки на користь.

Одна з найбільш вивчених рослин – це ЕХІНАЦЕЯ. Відомо, що ехінацея зміцнює імунітет та підтримує організм у боротьбі з вірусами. Інша відома рослина – ГІДРАСТІС або ЖОВТОКОРІНЬ, який моделює роботу імунної системи. Було проведено дослідження згідно з яким гідрастіс разом з ехінацеєю посилюють дію один одного, і їх таке поєднання ефективно за перших ознак застуди.

Ще хотілося б виділити УНКАРІЮ ОПУШЕНУ, яка чинить протимікробні та противірусні властивості, посилює імунну систему організму.

Ехінацея вузьколиста, гідрастіс канадський, ункарія опушена входять до складу VITAGEN® №108 ІМУТРИН, який має імуномоделюючу, противірусну, протигрибкову, антиоксидантну дію, тобто надає комплексний вплив на імунну систему та захисні сили організму.

І що зараз важливо, VITAGEN® №108 ІМУТРІН завдяки своєму складу:

  • Знижує ризик інфікування при контакті з вірусною інфекцією;
  • Сприяє нормалізації функціонування імунної системи;
  • Прискорює одужання при вірусних інфекціях;
  • Зменшує ризик ускладнень, підвищуючи захисні властивості організму.

VITAGEN® №108 ІМУТРИН застосовується для підвищення опірності організму при тривалих вірусних та бактеріальних інфекціях, а також у випадках ослаблення імунітету.

 

Будьте здорові!!!

Залишити відповідь